Podlahy a výdřeva dodávek pro profesionály

  • Ochráníme Váš majetek
  • Zjednodušíme manipulaci s nákladem
  • Ušetříme Váš čas i peníze
  • Vyřešíme Vaše starosti s instalací

Výhody našich podlah

20 let zkušeností s výrobou podlah.

Vyrábíme na 3D CNC routeru.

Vhodné pro všechny značky vozidel.

Používáme voděodolnou protiskluzovou překližku z Finska.

Podlaha je z  jednoho kusu.

Žádné spoje ani nerovnosti.

Neztrácíte záruku na nový vůz.

Můžete si odpočítat DPH

O nás

Jsme společnost z Kroměříže, která je na trhu s tímto druhem produktu již 20 let. Naší specializací je výroba a montáž podlah do dodávek všech značek a jejich výdřeva. Díky mnohaletým zkušenost nabízíme vysoce kvalitní produkty, léty vyladěné k naprosté dokonalosti.

K výrobě podlah používáme výhradně kvalitní a trvanlivé materiály, které jsou vyzkoušeny v reálném prostředí. Základem je voděodolná, protiskluzová překližka, dovážená na zakázku z Finska, primárně v tloušťce 1.2 cm. Díky jejím vlastnostem ručíme nejen za její odolnost a trvanlivost, ale i vysokou funkčnost v oblasti BOZP. Přesnost výroby podlahy je zajištěna výrobou na 3D CNC routeru, takže instalaci, v případě potřeby, zvládnete i svépomocí.

Samozřejmostí jsou opět kvalitní a trvanlivé doplňky, jako jsou ocelové misky kotevního úchytu, nebo samotný kotevní úchyt. Další konkurenční výhodou je ocelové a pozinkované zesílení nákladových hran, které jsou plně integrovány do podlahy a jsou zafixovány zapuštěným šroubením. Výsledkem je naprosto rovná podlaha bez jakýchkoliv spojů a nerovností.

Pro ty nejnáročnější zákazníky zajistíme i instalaci plastového krytí podběhů, díky kterému bude Váš majetek maximálně ochráněn a zároveň dotvoří profesionální obraz interiéru Vašeho vozu.

Do dnešního dne si k nám našli cestu stovky zákazníků z celé České republiky, a velice nás těší, že se k nám zákazníci rádi vrací s každým novým autem v jejich vozovém parku. Přijďte se i Vy přesvědčit, že kvalitní produkt a kvalitně odvedená práce se i v této době dá pořídit za velice rozumnou cenu.

Zavolejte nám

(+420) 602 563 386

Všechny kontakty

AUTO-PODLAHY.CZ

Josefa Obadala 3400

767 01 Kroměříž

(+420) 602 563 386

info@auto-podlahy.cz